Stało się dokładnie tak, jak zapowiadano. Dziś swoją premierę miał pierwszy zwiastun nowego Star Wars Battlefront. Przy okazji ogłoszono też pierwsze informacje na temat tej nadchodzącej produkcji. Wszystko wskazuję na to, że jest na co czekać!

Na początek jednak zła wiadomość, przynajmniej dla niektórych graczy. Star Wars Battlefront nie będzie posiadało żadnej kampanii stworzonej z myślą o pojedynczym graczu. Zamiast tego w grze pojawią się pomniejsze zadania przeznaczona do wykonania solo lub wraz ze znajomymi w trybie kooperacji. Daniem głównym gry mają być starcia sieciowe, w których maksymalnie weźmie udział 40 graczy.

Na mapach znajdziemy pojazdy, z których będziemy mogli skorzystać, a także różnego rodzaju power-upy. Jedne pozwolą nam na aktywowanie tarczy, inne zaś pozwolą nam wcielić się w potężne postacie z uniwersum Star Wars – potwierdzono obecność takich osobników jak Darth Vader i Boba Fett.

W Star Wars Battlefront nie zabraknie też broni charakterystycznych dla Gwiezdnych Wojen. Pojawią się więc słynne blastery i miecze świetlne. Aby lepiej dostosować gameplay do różnych typów uzbrojenia, w grze pojawi się możliwość błyskawicznego przełączania perspektywy pomiędzy widokiem FPP i TPP.

Niestety, w produkcji tej nie pojawią się potyczki powietrzne, przynajmniej w dniu premiery. Możliwe, że ten element gry trafi do niej po premierze, jako DLC.

Star Wars Battlefront trafi na rynek 19 listopada tego roku. Gra pojawi się na trzech platformach – PC, PS4 i Xbox One.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty