Parę miesięcy temu zapowiedziano SteamWorld Heist, coś pomiędzy spin-offem, a kontynuacją SteamWorld Dig. O grze wiadomo jednak stosunkowo niewiele, a developerzy nie są specjalnie zaangażowani w udostępnianie informacji na temat swojego nowego dzieła. Dopiero dziś dostaliśmy informację, że na nadchodzących targach i eventach branżowych zostaną zaprezentowane nieco bardziej obszerne dane dotyczące tej produkcji. Szczęśliwcy, którzy odwiedzą niektóre amerykańskie i europejskie targi będą nawet mieli okazję zagrać we wczesną wersję tej produkcji.

Pierwszym przystankiem będą targi Game Developers Conference w San Francisco, w dniach 2-4 marca. Poza SteamWorld Heist, na imprezie tej zaprezentowane zostaną także fragmenty rozgrywki z Zombie Vikings, autorstwa studia Zoink Games. Następnie, w dniach 6-8 marca, ekipa z Image&Form Games zawita do Bostonu, na targi Pax East. W Europie gra zostanie zaprezentowana na EGX Rezzed w Londynie, między 12, a 14 marca.

Nie ujawniono niestety kiedy i na jakich platformach ukaże się SteamWorld Heist. Można przypuszczać, że premierę poznamy w marcu, na jednej z wspomnianych imprez.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty