Studio Insomniac Games stało się rozpoznawalne przede wszystkim dzięki serii Ratchet and Clank. Ta sympatyczna platformówka zdobyła spore grono fanów na konsolach Sony.  W październiku ubiegłego roku ta ekipa developerska stworzyła jeden z lepszych tytułów ekskluzywnych na Xboksa One – Sunset Overdrive. Już za 6 dni Insomniac Games wkroczą na kolejną platformę – ich najnowsza gra, Slow Down Bull pojawi się na Steam.

Niestety, nie będzie to produkcja AAA. Slow Down Bull to niewielka gra, w której wcielimy się w byka o imieniu Esteban. Naszym głównym zadaniem będzie kolekcjonowanie przedmiotów rozmieszczonych po planszach, przy jednoczesnym omijaniu zagrożeń. Gra dostępna będzie na platformie Steam już 20 kwietnia.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty