Macie ochotę na zrobienie sobie przerwy od akcji, wybuchów i mrocznych klimatów? Nudzi Was ciągłe strzelanie do wrogów lub przerabianie ich na plasterki przy pomocy broni białej? A może po prostu chcecie zagrać w grę spokojną, stonowaną, a przy tym miłą dla oka? W takim razie Submerged wygląda na produkcję dla Was!

Submerged to gra tworzona przez australijskie studio Uppercut Games. W produkcji tej poznamy losy rodzeństwa – kobiety o imieniu Taku i jej brata, Miku. Niestety, Miku jest poważnie ranny – naszym zadaniem jest przywrócenie go do zdrowia.  W tym celu musimy przeszukiwać pięknie wyglądające lokacje, aby odnaleźć zapasy i lekarstwa.

Ta interesująca produkcja nastawiona będzie przede wszystkim na eksplorację, pojawią się tu też pewne zagadki logiczne. Co ciekawe – w grze nie będzie można umrzeć.  Zapowiada się więc spokojny, relaksujący tytuł, który ma szanse przypaść do gustu fanom gier takich jak ICO i Shadow of the Colossus.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty