Super Stardust Delta jest jedną z najbardziej wciągających gier, jakie ukazały się na PlayStation Vita. Pomimo bardzo prostego pomysłu i niezbyt skomplikowanej, a mimo to bardzo efektownej oprawy w tytuł ten gra się wyśmienicie i nawet po wielu godzinach nie czuć monotonii. Już niedługo z geniuszem tej produkcji będą mogli zapoznać się posiadacze dużej konsoli od Sony, a konkretnie PlayStation 4. Na platformie tej pojawi się Super Stardust Ultra, ulepszona wersja pozycji znanej z handhelda.

Całość zadziała w 1080p i 60 klatkach na sekundę, jednak nie tylko grafika ulegnie zmianie. Pojawią się też całkiem nowe planety i kilka zupełnie nowych trybów gry, ekskluzywnych dla wersji na PlayStation 4. Super Stardust Ultra będzie wiec smacznym kąskiem zarówno dla graczy, którzy z oryginałem nie mieli nigdy do czynienia, jak i dla weteranów. Ciekawie zapowiada się też opcja nazwana „Interaktywnym Streamingiem”, dzięki któremu widzowie mogą mieć wpływ na przebieg naszej rozgrywki.

Zapowiada się świetna, a przy tym genialnie wyglądająca zabawa. Dobrą wiadomością jest też info dotyczące daty premiery – Super Stardust Ultra na PS4 pojawi się już 11 lutego, w bardzo przyzwoitej cenie – około 50 złotych.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty