Brakowało Wam nowych postaci w Heroes of the Storm, grze MOBA tworzonej przez Blizzard Entertainment? Jeśli tak, to powinien ucieszyć Was poniższy news. Podczas targów PAX East firma Blizzard zapowiedziała, że już wkrótce do gry trafi nowa bohaterka. Będzie nią Sylvanas Widrunner, przywódczyni frakcji Forsaken.

Jak łatwo się domyślić, Sylvanas Windrunner w Heroes of the Storm będzie typową zabójczynią. Jej rolą będzie zadawanie obrażeń i eliminowanie wrogich bohaterów przy pomocy łuku. Na targach zaprezentowano też siódmą już mapę o nazwie Tomb of the Spider Queen. Na tej niewielkiej mapce będziemy zbierać kryształy, które pozwolą am przyzwać pająki do pomocy w bitwie.

Twórcy zamierzają wprowadzić też szereg zmian w grze, między innymi automatyczne odblokowanie wszystkich talentów po osiągnięciu 30 poziomu oraz zwiększenie ilości zdobywanego złota.

Na poniższym zwiastunie możecie zapoznać się z umiejętnościami Sylvanas w Heroes of the Storm.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty