Square Enix w ostatnich latach zasłynęło z kilku niezbyt przemyślanych akcji marketingowych Przykładu nie trzeba szukać daleko – pamiętacie jeszcze ich zapowiedź „nowego” Final Fantasy VII na jednej z konferencji Sony? Tym razem sprawa jest nieco bardziej tajemnicza i skomplikowana. Na portalu Twitch.tv prowadzona jest transmisja, mająca być ogłoszeniem nowego projektu, o nazwie Project CKP, czyli Can’t Kill Progress.

Transmisja trwa od wczoraj i potrwa jeszcze przez dwa dni. Póki co nie ujawniła jednak zbyt wiele – ot, jeden mężczyzna zamknięty jest w celi, gdzie przesłuchują go inni mężczyźni. Kolorystyka, dobór czcionek i ogólny klimat nasuwają skojarzenia z serią Deus Ex, co może świadczyć o tym, że Square Enix szykuje się do zapowiedzenia kolejnej odsłony serii. Przemawia też za tym nazwa projektu – Can’t Kill Progress – postęp technologiczny to nieodłączna część gier z tego popularnego cyklu.

Watch live video from CantKillProgress on www.twitch.tv

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty