Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku, przynajmniej w branży gier. Od jakiegoś czasu, praktycznie codziennie dostajemy nowe materiały na temat tej produkcji. A to możemy pooglądać jak Geralt walczy z paskudnymi poczwarami, a to zerknąć na początkowe kilkanaście minut z grą. Tym razem nagranie jest jednak poświęcone jednemu z aktorów dubbingowych, a konkretnie osobie podkładającej głos cesarzowi Emhyrowi van Emreisowi.

Głosu tej postaci użyczy Charles Dance, znany przede wszystkim jako fenomenalny Tywin Lannister z Gry o Tron. Na poniższym materiale możecie zapoznać się z próbką głosu aktora, a także jego spostrzeżeniami na temat dubbingowania gier. Muszę przyznać, że głos idealnie pasuję mi do bezwzględnego i potężnego cesarza. Sam już nie wiem, w jakiej wersji językowej będę ogrywał Wiedźmin 3: Dziki Gon.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty