Final Fantasy Type-0 HD miało już premierę w USA, a więc gracze mogli też pobrać demo Final Fantasy XV. Na wyciek pierwszych nagrań i informacji nie trzeba było długo czekać. Jedną z najciekawszych nowinek dotyczących gry jest powrót Eidolonów, potężnych stworzeń, które można przywoływać w grach z serii FF. Pierwszym, którego możecie obejrzeć jest Ramuh.

Udostępnione wideo pochodzi od użytkownika o pseudonimie Arekkz, który miał już możliwość zapoznania się z wersją demonstracyjną Final Fantasy XV. Jak widać na załączonym poniżej nagraniu, przywoływania są bardzo efektowne, a przy tym też i efektywne. Można też zauważyć, że do przyzywania tych potężnych stworzeń konieczne jest spełnienie określonych warunków – tutaj np. należało obniżyć swoje HP do odpowiedniego poziomu. Jeśli chcecie od razu przejść do najistotniejszej sceny, to przewińcie poniższy filmik do około 1:10.

Niestety, do premiery Final Fantasy XV zostało jeszcze trochę czasu. Oficjalna data premiery gry nie jest jeszcze znana, a developerzy niedawno stwierdzili, że produkcja ta jest ukończona dopiero w około 60%. Cóż, jeśli całość będzie trzymać poziom zaprezentowany na powyższym nagraniu, to chyba na ten tytuł warto będzie trochę poczekać…

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty