Wiedźmin 3: Dziki Gon pozwoli graczom na dostosowanie taktyki do własnych upodobań. Gracze będą mogli eksterminować przeciwników tradycyjnie, przy pomocy miecza lub też skorzystać z nieco innych rozwiązań – np. bomb i petard. Powrócą też magiczne, wiedźmińskie znaki. To właśnie na tym aspekcie gry skupia się najnowszy materiał dotyczący tej gry.

Dziennikarze serwisu IGN po raz kolejny mieli okazje zapoznać się z wyczekiwaną grą jeszcze przed premierą. Rezultatem ich zaznajomienia się z produkcją Wiedźmin 3: Dziki Gon jest nagranie, przedstawiające korzystanie ze znaków w praktyce. Materiał jest bardzo dynamiczny, chociaż muzyka i montaż pozostawiają wiele do życzenia… Nie zawiera on jednak żadnych spojlerów, także możecie go bezpiecznie oglądać, bez obawy o zepsucie sobie zabawy. 😉

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty