Seria Borderlands cieszy się ogromną popularnością i jestem przekonany, że wśród naszych czytelników znajdują się fani tego cyklu. Jeśli i Ty zaliczasz się do tego grona, to mamy dla Ciebie fantastyczną nowinę – Borderlands 3 jest już tworzone. Taka informacja została ujawniona przez przedstawicieli firmy Take-Two, na jaw wyszło też, że firma ta po raz kolejny będzie wydawcą tej produkcji. Niestety, dalsze szczegóły na temat „trójki” nie są póki co znane, prawdopodobnie będziemy musieli na nie jeszcze nieco poczekać….

Borderlands 3 będzie stanowiło piątą grę osadzoną w tym uniwersum. Oprócz dwóch głównych części w zeszłym roku pojawiło się The Pre-Sequel, a także przygodówkowe Tales from Borderlands. Co ciekawe, trzecia odsłona serii ma ukazać się jedynie na PC i konsolach nowej generacji. Możliwości nowszego sprzętu mogą wnieść wiele dobrego do tej produkcji – wyobraźcie sobie jeszcze większy, otwarty świat i tryb kooperacji dla 8 graczy….eh, to byłoby piękne. 😉

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Będziemy Was informować na bieżąco.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty