Po ogłoszeniu, że Tearaway doczeka się portu na PlayStation 4, gracze podzielili się na dwa obozy. Dla jednych to szansa na zapoznanie się ze świetną produkcją, dla innych zaś ostateczna oznaka tego, że PlayStation Vita przymiera i traci kolejny tytuł ekskluzywny. Jeśli należycie do tej pierwszej grupy, to mam dla Was dobrą informację. Wygląda na to, że ulepszone Tearaway Unfolded pojawi się na rynku już za kilka miesięcy.

Według informacji, które pojawiły się na Twitterze jednego z pracowników, premiera Tearaway Unfolded ma mieć miejsce latem tego roku. Pracownikiem tym jest Kenneth Young, który oznajmił, że opuszcza studio Media Molecule, ale zostanie w nim do wydania tej gry, co ma mieć miejsce latem. Oczywiście, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, tak i tym razem nie traktujcie tego za pewnik, wszystko wyjaśni się dopiero po oficjalnej zapowiedzi. Pełną treść wiadomości, zawartej na profilu Kennetha Younga znajdziecie poniżej.

I’ll be working with my friends there until we ship #TearawayUnfolded this summer. Then I’m going to have a rest!

Będę pracował z moimi przyjaciółmi do czasu wydania Tearaway Unfolded latem. Po tym udam się na odpoczynek!

Źródło: https://twitter.com/kcmyoung/status/571377176060305408

Podekscytowani? Przypominamy, że Tearaway Unfolded na Vitę nie trafi – gra przeznaczona jest jedynie na PlayStation 4. Będzie to nieco ulepszona wersji gry wydanej na PS Vita w listopadzie 2013 roku.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty