Dying Light okazało się sporym sukcesem i spotkało się z niemal samymi pozytywnymi opiniami. Wersja pecetowa tej gry ma obecnie średnią ocen 78/100 w serwisie Metacritic i znajduje się wśród najlepszych produkcji tego roku. Nic więc dziwnego, że developerzy pracujący nad grą, studio Techland, postanowili jak najszybciej wprowadzić do gry nową zawartość. Dziś poznaliśmy datę trzech pierwszych dodatków, które wchodzą w skład przepustki sezonowej.

Pierwszym z dodatków do Dying Light będzie Cuisine & Cargo i pojawi się już jutro, czyli 10 lutego. Zgodnie z informacją zawartą w notce prasowej, to DLC ma oferować spore wyzwanie i ma być przeznaczone dla doświadczonych i nieźle wyposażonych graczy. W dodatku tym zwiedzimy dwie lokacje – ruiny najsłynniejszej restauracji w Harran oraz opuszczoną stację kolejową. Brzmi to bardzo fajnie i równie fajnie prezentuje się na promocyjnych screenach.

Informacje o Cuisine & Cargo i reszcie dodatków do Dying Light znajdziecie poniżej, w informacji prasowej.

Dziś Techland ujawnił daty premier wszystkich trzech dodatków wchodzących w skład Season Pass do Dying Light. Pierwsze DLC zwane „Cuisine & Cargo” pojawi się 10-tego lutego na PC, Xbox One i PlayStation 4 – dostarczając graczom dwie misje stanowiące ekstremalne wyzwanie. Techland obiecał wspieranie Dying Light nową zawartością przez wiele nadchodzących miesięcy, co obejmuje wypuszczenie „Ultimate Survivor Bundle” w marcu oraz majową premierę DLC „The Bozak Horde”.

„Naszym celem jest umożliwienie graczom dobrej zabawy z grą przez długi czas po premierze, poprzez wypuszczenie tego typu dodatków oraz innych, darmowych inicjatyw, nad którymi aktualnie pracujemy i które to wkrótce ogłosimy” – Adrian Ciszewski, Game Director.

Season Pass do Dying Light zawiera:
• Cuisine & Cargo (10 luty)– dostępne ekskluzywnie jako część oferty Season Pass, te dwie hardcorowe misje pozwolą graczom na sprawdzenie budynków, które zostały odizolowane w pierwszych dniach wybuchu epidemii. Zbadaj złowrogie korytarze niegdyś najsłynniejszej restauracji w Harran. Skradaj się i walcz, aby splądrować opanowane przez zombie hale załadunkowe opuszczonej stacji kolejowej.

• Ultimate Survivor Bundle (marzec) – gracze otrzymają siedem unikatowych przedmiotów, które wprowadzą walkę z zombie na zupełnie nowy poziom. Wskocz w trzy nowe, specjalne stroje i zgarnij plany konstrukcyjne na cztery nadzwyczajne bronie, dzięki którym przygoda w strefie kwarantanny da jeszcze więcej radości.

• The Bozak Horde (maj) – ostatni dodatek w ramach Season Pass dostarczy nową mapę i dodatkową rozgrywkę, dostępną zarówno w trybie dla jednego gracza jak i w kooperacji. Wkrocz na płytę stadionu Harran i sprawdź swoje bitewne know-how stając naprzeciw bezlitosnych hord zainfekowanych. Walcz z coraz groźniejszymi falami przeciwników, przeciwstawiając się tajemniczemu psychopacie o imieniu Bozak.

Uwaga: “Cuisine & Cargo” będzie dostępne w PlayStation Store w Europie, Afryce, Azji, Australii i na Bliskim Wschodzie w dniu 11 lutego.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty