Gry wydawane przez Ubisoft nie mają ostatnimi czasy szczęścia do przestrzegania dat premiery. Jakiś czas temu słyszeliśmy o opóźnieniu Assassin’s Creed: Unity, a dziś doszły do nas informacje o przesunięciu debiutu The Crew o około 3 tygodnie.

The Crew to dynamiczne wyścigi z otwartym światem, tworzone przez studio Ivory Tower. To właśnie otwarty świat o ogromnych rozmiarach ma być największą zaletą tej produkcji – developerzy pozwolą nam na zwiedzenie całych Stanów Zjednoczonych. Po drodze czekają nas oczywiście liczne wyścigi i wyzwania, a wszystko doprawiono fabułą rodem z filmów akcji.

Gra pierwotnie miała ukazać się 13 listopada, ale ostatecznie ustalono, że do sprzedaży trafi 2 grudnia. Powodem opóźnienia jest chęć dokonania przez twórców ostatecznych szlifów. Cóż, lepsze to niż wypuszczanie na rynek niedokończonego produktu…

Poniżej możecie zapoznać się z jednym ze zwiastunów The Crew.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty