Zasadniczo to udostępniamy tutaj dwa ponad dwudziestominutowe materiały wideo, przedstawiające rozgrywkę z The Elder Scrolls Online. Ciężko powiedzieć coś, nie poruszając przy tym myszką czy innym kontrolerem, ale jakoś mam więcej obaw po obejrzeniu tego materiału, niż chęci by kupić grę i zarwać nocki, a żeby opłacić abonament to już w ogóle.

Jak zwykle przyczepić się muszę do strzelania z łuku, które przecież w Skyrim prezentowało się świetnie i było jednym z lepszych do tej pory wykonanych systemów strzelania z tego rodzaju broni. Dla jednych to jednak pewnie mały problem, dla fanów łucznictwa już nie.

Bardzo duża różnorodność kolorów – chociażby ten czerwony przy oznaczaniu celu – doprowadza do tego, że lochy, które ucharakteryzowane zostały na mroczne i ciemne, wyglądają bardziej jak kraina z Gumisiów czy tez z innej bajki. Z pewnością jakość materiału z Youtube nie jest dobra do tego by wydawać takie osądy, ale coś jest na rzeczy. Zobaczymy co będzie po targach GamesCom, na których będzie można przetestować samemu grę i pojawi się może trochę więcej materiałów lepszej jakości.

Więcej informacji na temat The Elder Scrolls Online.

O Autorze

Podobne Posty