The Escapists było jednym z większych zaskoczeń ubiegłego roku, przynajmniej w kategorii „niewielkich” produkcji. Gra stworzona przez małe studio Mouldy Toof zebrała świetne oceny i była chwalona za rozbudowaną mechanikę oraz gameplay dający wiele satysfakcji. Prawdopodobnie to właśnie dobre przyjęcie gry przez graczy i krytyków sprawiło, że produkcja ta trafi na kolejne platformy. Przypominamy, że póki co tytuł ten jest dostępny na PC i Xboksie One.

Jak poinformowano dziś, gra jeszcze w tym roku pojawi się na kolejnym sprzęcie – PlayStation 4. Dokładna data premiery The Escapists na sprzęcie Sony nie jest jednak znana. Jeśli nie kojarzycie tej produkcji, to krótkie przypomnienie – w grze tej wcielamy się w rolę skazańca, którego zadaniem jest ucieczka z więzienia. Cały proces jest planowany i realizowany przez gracza od podstaw, co wymaga umiejętności kombinowania, a jednocześnie sprawia, że rozgrywka jest wymagająca.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty