Naughty Dog pracuje obecnie nad Uncharted 4 i „niezapowiedzianą do tej pory grą AAA” – takie info wynikało z profilu jednego z pracowników studia(konkretnie Michaela Knowlanda) w serwisie Linkedin. Spostrzegawczy użytkownicy forum NeoGaf zauważyli, że jakiś czas temu wspomniany, tajemniczy tytuł zmienił się w…The Last of Us 2.

Sequel tej gry był raczej do przewidzenia. „Jedynka” odniosła spektakularny sukces i przez wielu graczy została uznana za jedną z najlepszych gier w historii. W zeszłym roku Sony zarejestrowało domeny dla The Last of Us 2 i 3, także można było spodziewać się kolejnych części. Informacja ujawniona na Linkedin sugeruje jednak, że gra jest już w produkcji od jakiegoś czasu. Oczywiście, premiera The Last of Us 2 jest pewnie sprawą bardzo odległą, niemniej jednak obstawiam, że na targach E3 może czekać nas prawdziwa bomba.

Źródło: Vgleaks.com2

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty