The Last of Us to zdecydowanie jeden z najlepszych tytułów ubiegłego roku i jednocześnie najczęściej nagradzana gra w historii. Od jakiegoś czasu było wiadomo, że pojawi się ona na PlayStation 4, w znacznie usprawnionej wersji, która obejmuje między innymi podbicie rozdzielczości do 1080p, 60 klatek na sekundę, a także poprawione modele postaci, oświetlenie i doda wszystkie dodatki DLC – fabularne Left Behind i kilka map do trybu dla wielu graczy.

Dziś dowiedzieliśmy się jeszcze jednej ciekawej nowiny. Gra pojawi się w zestawach z konsolą PlayStation 4 w bardzo przystępnej cenie, w Europie będzie to 430 Euro. Oczywiście, cena w Polsce może być nieco wyższa (znając życie, to pewnie tak właśnie będzie), jednak sam fakt sprzedaży konsoli z tak fenomenalnym tytułem może pomóc niektórym osobom podjąć decyzję o zakupie.

14331958567_d990784fbd_o

W zestawie, poza konsolą i grą The Last of Us: Remastered znajdzie się oczywiście również pad DualShock 4. Kiedy zestaw będzie w sprzedaży? Tego jeszcze nie wiemy, ale biorąc pod uwagę, że gra ukazuje się pod koniec lipca, to myślę, że spokojnie można założyć, że w tej okolicy pojawi się również bundle z konsolą.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty