Zremasterowana wersja The Last of Us już wkrótce trafi do sprzedaży, ale to nie koniec niespodzianek szykowanych przez Sony i studio Naughty Dog. Właśnie dowiedzieliśmy się, że gra pojawi się…w teatrze, jako The Last of Us: One Night Live. Nie będzie to jednak spektakl oparty o fabułę z gry, a przynajmniej nie do końca.

Zamiast tego, 29 lipca w Santa Monica, na deskach Broad Stage, aktorzy udzielający głosów w The Last of Us będą odgrywać niektóre sceny z gry. Będziemy mieli okazje usłyszeć Troya Bakera i Ashley Johnson, ale również Merle Dandridge, Hane Hayes i Annie Wersching. Całość dopełni akompaniament Gustavo Santaollali, który odpowiada za ścieżkę dźwiękową tej produkcji.
 Osoby, które nie będą miały okazji zobaczyć przedstawienia na żywo mogą oglądać je za pośrednictwem serwisu Twitch oraz YouTube.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty