Pamiętacie może The Lost Vikings, jedną z pierwszych gier stworzonych przez firmę Blizzard? Wikingowie już dość dawno temu popadli w zapomnienie, bowiem amerykański koncern już od dobrych kilku lat kojarzony jest z kolejnymi odsłonami Diablo, Starcrafta i rozszerzeniami do World of Warcraft. Powstanie Heroes of the Storm, gry z gatunku MOBA, w której bohaterami są postacie z gier Blizzard stało się jednak idealną okazją na powrót do klasycznych tytułów. To właśnie w nowej aktualizacji tej produkcji, pojawiają się wikingowie z klasycznej gry zręcznościowo-logicznej.

Zagubieni Wikingowie są postacią należącą do grupy specjalistów, a poziom trudności w ich kontrolowaniu określono jako „bardzo trudny”. Spowodowane jest to tym, że są to tak naprawdę trzy jednostki w jednej. Gracze Heroes of the Storm muszą więc wykazać się niezłymi umiejętnościami, aby odpowiednio obsługiwać trójkę bohaterów. Sprawę komplikuje też fakt, że niektóre umiejętności wymagają użycia wszystkich trzech wikingów jednocześnie.

Jeśli nie boicie się wyzwań, to możecie sprawdzić wikingów w akcji. Niestety, póki co nie trafili oni do darmowej rotacji bohaterów w Heroes of the Storm i aby nimi zagrać, musicie ich wykupić – za 15 tyś. sztuk wirtualnego złota lub 9,99$.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty