Premiera The Order 1886 już za dwa dni, a w sieci trwa gorąca dyskusja na temat długości tej produkcji. Niezależnie od tego, czy gra trwać będzie 5 lub 10 godzin, nie da się jej odmówić wspaniałej grafiki. Nie wiem ile razy już to pisałem, bo prawdopodobnie powtarzam się przy każdym kolejnym zwiastunem, ale po prostu nie umiem się powstrzymać. Pod względem klimatu, filmowości i warstwy wizualnej produkcja Ready at Dawn po prostu miażdży.

Dziś opublikowano kolejny trailer, tym razem stworzony z myślą o rynku japońskim. Wspominam o nim jednak z tego powodu, że prezentuje on fragmenty gry, których jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć. Przy okazji możecie posłuchać japońskiego dubbingu, który w przypadku gry z akcją w Londynie brzmi nieco…dziwnie. The Order 1886 ukaże się 20 lutego także w Japonii – Sony zadbało o równoczesną premierę we wszystkich regionach.

Gra doczekała się też pierwszej recenzji – póki co jedynie we francuskiej prasie. Magazyn JVM wystawił The Order 1886 ocenę 15/20, czyli jest całkiem przyzwoicie. Chwalono przede wszystkim świetną grafikę i niesamowity klimat, za to narzekano na krótki czas gry (a to niespodzianka!), dużą ilość QTE i momentami przesadzoną kinowość.

The Order 1886 zadebiutuje już w najbliższy piątek, tylko na PlayStation 4.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty