Już 20 lutego na PlayStation 4 zawita kolejny mocny tytuł ekskluzywny. The Order 1886, czyli trzecioosobowy shooter tworzony przez Ready at Dawn, opowiadał będzie o losach tytułowego Zakonu, działającego w wiktoriańskim Londynie. Możemy spodziewać się świetnej oprawy graficznej (mimo „kinowych” 30 FPS’ów i czarnych pasów na ekranie) i bardzo mrocznego klimatu. Postanowiłem przygotować dla Was kolejny przegląd, w którym możecie zapoznać się z dostępnymi wydaniami. Tym razem sprawa jest dość skomplikowana. Poza tradycyjnymi wydaniami – cyfrowym i pudełkowymi dostępne są też aż trzy edycje kolekcjonerskie… Niestety, na nasz rynek oficjalnie trafia tylko jedna i to ta najmniej bogata.

The Order 1886 ukaże się jedynie na konsoli PlayStation 4. Premiera już 20 lutego. Gra doczeka się pełnej polskiej lokalizacji.

Przypominam, że w naszych przeglądach nie podajemy cen, ani sklepów, w których kupicie grę – to po prostu zbiór dostępnych edycji, gdzie możecie się zapoznać z cyfrowymi i fizycznymi dodatkami w różnych wydaniach.

Wydanie cyfrowe The Order 1886

Wersję cyfrową znajdziecie tylko w sklepie PlayStation Store. Dostępna jest jedynie wersja podstawowa. Nie ma żadnych wydań cyfrowych „Deluxe”, „Premium” i innych, z dodatkami.  Bonusy przewidziane są jedynie do zamówień przedpremierowych i obejmują dwa pakiety wyposażenia:
– pakiet podpalacza, zawierający mundur Czarnego Rycerza i Karabin Podpalacza,
– pakiet czerwonej błyskawicy, z mundurem Czarnego Rycerza i Prototypowy Karabin Łukowy.

Cena tego wydania w PlayStation Store to 254 zł.

Podstawowe wydanie pudełkowe The Order 1886

Podobnie jak w przypadku cyfrówki, tak i tutaj dostajemy zwykłą, czystą wersję gry. Niektóre sklepy dodają DLC do zamówień przedpremierowych, jednak brak jest informacji na temat tego, czy są to te same dodatki, co w przypadku digitali.

Edycja Limitowana The Order 1886

Ta edycja zawiera grę, dwa dodatkowe DLC oraz kolekcjonerski steelbook.

The Order 1886 Limited

Europejska Edycja Kolekcjonerska The Order 1886

W przypadku jedynej, dostępnej w naszym kraju kolekcjonerki The Order 1886 dostajemy grę, kilka DLC oraz wisior w kształcie fiolki z Czarną Wodą. Całość zamknięto w eleganckim pudełku.

the-order-1886-europe-collectros-edition-content

Pełny opis zawartości kolekcjonerki:

– Gra The Order 1886
– Wisior noszony przez członków Zakonu
– Naklejki z motywami z gry
– Materiałowe naszywki Zakonu
– Artwork zapakowany w zalakowaną kopertę
– Soundtrack w formie cyfrowej
– Materiały wideo z produkcji gry
– DLC Knight’s Arsenal

Źródło: http://www.euro.com.pl/gry-playstation-4/sony-the-order-1886-edycja-kolekcjonerska-ps4.bhtml#ixzz3Rkp52MGL

USA – Edycja Kolekcjonerska The Order 1886

W amerykańskim wydaniu kolekcjonerskim znajdziecie dodatkową zawartość cyfrową – dwa pakiety DLC, soundtrack i film „Behind the scenes”. Oprócz tego dodano też fizyczne bonusy – steelbook oraz wysoką na 7 cali figurkę, która przedstawia Galahada, głównego bohatera gry, za osłoną.

Niestety, wydanie to nie jest oficjalnie dostępne w Polsce. Mimo tego możecie je zamówić w pewnych sklepach, które sprowadzą je z USA lub też na własną rękę złożyć zamówienie za oceanem.

The Order 1886 Kolekcjonerka USA

USA – Edycja Premium The Order 1886

Edycje określane mianem „Premium” są z reguły mniej bogate w zawartość niż kolekcjonerki. Tutaj jest inaczej i The Order 1886 Premium jest najbardziej wypasionym zestawem. W środku znajdziecie dodatkową zawartość cyfrową – 2 DLC, soundtrack film o tworzeniu gry. Oprócz tego dołączono tutaj 22-stronnicowy artbook, z ukrytym w środku wisiorem w kształcie fiolki z Czarną Wodą, steelbook oraz 13-calową figurkę przedstawiającą zmagania Gallahada z wilkołakiem. Całość zapakowano w duże, kolekcjonerskie pudło.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej kolekcjonerki, tak i Premium dostępne jest oficjalnie jedynie w USA.

The Order 1886 Premium

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty