Od czasu pierwszych zapowiedzi The Order 1886 miałem świadomość tego, że będzie to tytuł specyficzny. Nie spodziewałem się jednak tego, że oceny tej gry będą wahać się od 2/10 do 10/10. Premiera gry ma miejsce dopiero jutro, jednak już dziś w wielu portalach pojawiły się recenzje tej produkcji. No i dostaliśmy też zwiastun premierowy, który robi bardzo przyzwoite wrażenie.

The Order 1886 zostało już ocenione przez szereg mniej lub bardziej znanych portali. W Polsce, póki co, recenzję opublikował jedynie Filmweb, gdzie gra otrzymała 8 oczek w 10 punktowej skali, przyzwoicie. Recenzenci z innych, zachodnich portali nie zawsze byli jednak tak wyrozumiali. Wśród wad tej produkcji najczęściej wymienia się bardzo krótki czas gry i zbyt wiele niedopowiedzeń fabularnych.

Na chwilę obecną, The Order 1886 ma średnią 65/100 w serwisie Metacritic, notę wystawiono na podstawie 50 recenzji.

W związku z jutrzejszą premierą dostaliśmy też nowy trailer, który pokazuje kilka nowych, niepublikowanych jeszcze scen z rozgrywki.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty