W zeszłym roku ujawniono, że studio Overkill stworzy FPSa osadzonego w uniwersum The Walking Dead. Nie znaliśmy jednak daty premiery tej gry. Dziś ujawniono, że produkcja ta zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. Informacja pochodzi prosto ze źródła – firmy Starbreeze, w skład której wchodzi właśnie ekipa Overkill Software.

Na temat samej gry wiadomo jednak niewiele. Ma to być kooperacyjna strzelanka online z akcją w świecie znanym z komiksów the Walking Dead. Można spodziewać się, że pod względem mechaniki będzie to produkcja podobna do serii Payday. Oczywiście, z dodaną sporą ilością zombie.

Gra nie będzie pokazywać wydarzeń znanych z kart komiksu i serialu, zamiast tego skupi się na nowych wątkach i postaciach.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty