Niedługo po premierze Titanfall pojawiły się pierwsze plotki na temat możliwości stworzenia kontynuacji. Developerzy kilkakrotnie wypowiadali się na temat drugiej części i możliwości stworzenia sequela także na inne platformy. Pomimo tego, cały czas brakowało konkretów i oficjalnego potwierdzenia. Zmieniło się to dziś, gdy sprawę poruszył dyrektor generalny studia Respawn Entertainment.

„Pracujemy nad kontynuacją. Póki co nie mamy jeszcze oficjalnej nazwy, ale prace już się rozpoczęły” – te słowa Vince’a Zampelli nie pozostawiają wątpliwości. Mówi  się też o tym, że dwójka trafi na więcej platform – w tym także na PlayStation 4. To zdecydowanie dobra wiadomość dla posiadaczy konsoli Sony, bo pierwszy Titanfall, pomimo pewnych wad był naprawdę dobrą grą. Niestety, na tym informacje się kończą – nie znamy żadnych innych szczegółów na temat Titanfall 2.

Przypominamy, że z okazji pierwszych urodzin gry za darmo możecie pobierać Season Pass i DLC do gry na wszystkich platformach.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty