Na europejskich serwerach World of Warcraft zadebiutowały dziś specjalne tokeny, pozwalające na przedłużenie czasu gry o 30 dni. System ten pojawił się wcześniej (dwa tygodnie temu) w USA. W Europie pewnym zmianom uległy ceny. Za token musimy zapłacić 20 Euro, zaś ich domyślna cena w Domu Aukcyjnym ustalona została na 35,000 sztuk złota.

Tak jak w USA, tak i na serwerach Europejskich cena szybko zaczęła się zmieniać. Tym razem, zamiast szybkiego spadku ceny zaczęła ona dość gwałtownie wzrastać. Aktualnie, po zaledwie 7 godzinach od wprowadzenia usługi, cena tokenów podskoczyła o prawie 10 tyś. sztuk złota i wynosi obecnie 44,000. Z aktualnymi cenami tokenów do World of Warcraft możecie zapoznać się tutaj.

Niedługo na naszej stronie pojawi się krótkie podsumowanie najważniejszych informacji na temat usługi.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty