Total War i Warhammer to dwa zupełnie różne światy. Pierwsza seria gier stawia na historyczne realia i dość realistyczny gameplay. Świat Warhammera to zaś pełnoprawna fantastyka – orki, gobliny, kosmiczny marines itd. Pomimo tych różnic, dziś w sieci pojawił się zwiastun interesującego cross-overu – Total War: Warhammer.

Pierwsze informacje na temat tej produkcji pojawił się w styczniu, jednak dopiero dziś otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź. Niestety, na dalsze informacje prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze poczekać. Póki co dostaliśmy tylko efektowny, ale pozbawiony gameplayu zwiastun Total War: Warhammer. Można jednak przypuszczać, że rozgrywka będzie wierna założeniom serii Total War i po raz kolejny otrzymamy połączenie turówki i RTSa.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty