W zeszłym roku na rynku pojawiło się Toukiden: The Age of Demons, czyli dynamiczna gra akcji z elementami RPG, przeznaczona na konsolę PlayStation Vita. Produkcja ta spotkała się z ciepłym przyjęciem i jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, developerzy postanowili kontynuować dobrą passę, wydając coś pomiędzy remasterem, a pełnoprawnym sequelem.

Zapowiedziane dziś Toukiden: Kiwami zawierać będzie oryginalną kampanię z The Age of Demons, jak również zupełnie nową zawartość – nieznane do tej pory postacie, bronie, przeciwników i zadania. Co ciekawe, nowa odsłona Toukiden ukaże się nie tylko na pierwotnej platformie, czyli PS Vita, ale również na PlayStation 4. Wersja na dużą konsolę Sony nie powinna jednak różnić się pod względem zawartości – zmianom za to z pewnością ulegnie grafika, która na opublikowanych screenach wygląda naprawdę bardzo przyzwoicie!

Dobrą wiadomością będzie też możliwość przeniesienia stanu gry z The Age of Demons, dzięki czemu nie stracicie postępu kupując nowy produkt.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale na osłodę dostaliśmy krótką animację osadzoną w realiach świata gry.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty