Toukiden: Age of Demons, pomimo bycia całkiem przyzwoitą grą, odniosło raczej umiarkowany sukces. Być może sytuacje nieco podratuje fakt zapowiedzenia drugiej, ulepszonej części – Toukiden Kiwami. Developerzy obiecują naprawdę sporo zmian, które powinny przyciągnąć do tej produkcji zarówno fanów oryginału, jak i osoby, które do tej pory nie miały styczności z tym tytułem. Niedawno w sieci opublikowano nie jeden, a aż trzy zwiastuny, które zapowiadają mnóstwo nowości.

Wszystkie trailery koncentrują się na konkretnych zmianach, które wprowadzono w zakresie rozgrywki. Pierwszy z nich obejmuje przedstawienie kilku nowych postaci, jak to zwykle bywa w przypadku japońskich produkcji – bardzo specyficznych i charakterystycznych. Drugi ze zwiastunów pokazuje dostępne uzbrojenie i trzeba przyznać, że będziemy mieli z czego wybierać, bowiem poza typową bronią białą (miecze, pałki, włócznie) w nasze ręce oddane zostaną nieco bardziej wyszukane wynalazki (kosa z łańcuchem?), a nawet broń palna… Ostatni trailer prezentuje nowe style walki oraz techniki mitama. Wygląda na to, że pod względem zawartości Toukiden: Kiwami nie powinno nikogo rozczarować….


Toukiden: Kiwami, poza zmianami w zakresie gameplayu dostanie też poprawioną oprawę graficzną. Szczególnie ładnie będzie wyglądać jednak na PlayStation 4, bowiem i na tej platformie pojawi się ten tytuł.

Premiera Toukiden: Kiwami na PS Vita i PS4 już 27 marca tego roku.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty