Obie części Trine to świetnie wyglądające platformówki z elementami logicznymi, które spotkały się ze świetnym przyjęciem ze strony graczy i trafiły na prawie wszystkie możliwe, współczesne platformy. Studio Frozenbyte Games zapowiedziało dziś kolejną, trzecią już odsłonę tej serii i wszystko wskazuje na to, że odniesie ona równie spektakularny sukces. Trójka ma być opatrzona podtytułem „Artifacts of Power” i ponownie wcielimy się w niej w znanych bohaterów. Póki co wspomina się jedynie o wydaniu Trine 3 na PC, ale kwestią czasu wydaje się być stworzenie wersji na inne platformy.

Opublikowany zwiastun jest nieco zaskakujący, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Poprzednie części Trine przyzwyczaiły nas do typowej, dwuwymiarowej rozgrywki. W Trine 3  developerzy zadbali jednak o urozmaicenie i czasem będziemy obserwować przygody trójki bohaterów jak w grach TPP lub z rzutu izometrycznego. Jestem ciekaw, czy znany gameplay w innej odsłonie da radę i nie będzie zbytnio komplikował zabawy.

Jedno trzeba przyznać – gra wygląda przepiękniej. Spójrzcie tylko na zwiastun Trine 3, który zamieściłem poniżej.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty