Jakiś czas temu informowaliśmy Was o nagraniu, które skupiało się na trybie kariery w Project Cars. Ponad 4-minutowy materiał wyjaśnia dość rozbudowane mechanizmy stojące za głównym trybem rozgrywki w grze. Dla wielu osób filmik ten mógł jednak być nieco niezrozumiały, ale z pomocą przyszedł polski wydawca gry – firma Cenega. Na ich profilu w serwisie YT pojawiło się wspomniane nagranie, jednak z polskimi napisami.

Project Cars zapowiadane jest jako jedna z najbardziej realistycznych symulacji jazdy samochodem, które miały premierę w ostatnich latach. Za stworzenie gry odpowiadają weterani gatunku ze Slightly Mad Studios, którzy stworzyli między innymi Need For Speed: Shift. Ich najnowsza produkcja ma zawierać zarówno rozbudowany tryb online, jak i karierę dla jednego gracza, która zapewni dziesiątki godzin zabawy. Gra ukaże się 2 kwietnia 2014 roku na PC oraz konsolach nowej generacji.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty