Slightly Mad Studios opublikowało nowy zwiastun gry Project Cars. Tym razem skupiono się na rozgrywkach sieciowych. W związku z tym mamy dla Was dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że multiplayer umożliwi wspólną zabawę maksymalnie 32 osobom. Złą nowiną jest natomiast to, że w grze zabraknie trybu podzielonego ekranu.

32-osobowy multiplayer będzie jednak możliwy tylko w przypadku graczy pecetowych, korzystających z 64-bitowego systemu operacyjnego. Posiadacze systemów 32-bitowych i konsol zagrają maksymalnie w 16 osób. Smuci brak trybu split-screen, jednak widocznie twórcy uznali, że ważniejsza dla nich jest płynność zabawy. Project Cars ma działać w 60 klatkach na sekundę na PS4 (1080p) i XBO (900p).

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty