The Incredible Adventures of Van Helsing to seria niewielkich, ale bardzo przyjemnych gier action-RPG. Pod względem rozgrywki przypominają one serię Diablo, jednak w nieco innym klimacie. O ile Blizzard postawił na mroczne klimaty, o tyle studio Neocore Games woli skupić się na steampunku. Aktualnie ta utalentowana grupa niezależnych developerów pracuje nad The Incredible Adventures of Van Helsing III, a dziś ujawniono kolejne materiały z tej produkcji.

Twórcy podzielili się ze światem kolejnymi dwiema klasami, które będą dostępne w The Incredible Adventures of Van Helsing III. Do naszej dyspozycji oddani zostaną Elementalista oraz Protector. Pierwszy z bohaterów to typowy mag, posiadający w swym arsenale potężne zaklęcia, ale nie radzący sobie w zwarciu. Protector natomiast jest jego kompletnym przeciwieństwem i typowym tankiem, który może przyjmować „na klatę” ciosy oponentów.

W grze nie zabraknie też trybu kooperacji dla 4 graczy oraz rywalizacji dla 8 osób. Powraca też nasza towarzyszka – Lady Katarina.

The Incredible Adventures of Van Helsing III będzie ostatnią częścią serii.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty