Pamiętacie jeszcze Assassin’s Creed Chronicles: China, które zapowiedziano jako część przepustki sezonowej do Assasin’s Creed Unity? Przypominam, że ma to być platformówka 2.5D z asasynką w roli głównej. Jak się teraz okazało – nie będzie to jednorazowy wybryk, a początek kolejnej serii gier. Ubisoft zapowiedział dziś Assassin’s Creed Chronicles Trilogy, a wszystkie gry zadebiutują jeszcze w tym roku.

Pierwsza część Assassin’s Creed Chronicles Trilogy, opatrzona podtytułem China pojawi się na rynku już niedługo, bo 22 kwietnia. W grze wcielimy się w Shao Jun, asasynkę wyszkoloną przez Ezio Auditore. Druga część gry przeniesie nas do Indii, a głównym bohaterem zostanie Arbaaz Mir, znany z komiksu AC: Brahman. Trylogia zostanie domknięta przez część trzecią, z akcją osadzoną w Rosji podczas Rewolucji Październikowej.

Opublikowano też zwiastun:

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty