Kontynuacja Killing Floor zapowiada się na kawał solidnej, kooperacyjnej akcji. Gra studia Tripwire Interactive już wkrótce ma zadebiutować w ramach usługi Early Access, a więc to najwyższa pora na poznanie nowych informacji na temat tej produkcji. Dziś ujawnione zostały wymagania sprzętowe Killing Floor 2. Zapowiedziano także specjalną edycję, o nazwie Digital Deluxe.

Na szczęście wymagania są bardzo przyzwoite. To cieszy, zwłaszcza teraz, w czasach gdy coraz więcej gier wymaga wydajnościowych potworów. Killing Floor 2 poradzi sobie jednak nawet na nieco starszych konfiguracjach. Minimalne i rekomendowane wymagani sprzętowe gry znajdziecie poniżej.

Minimalne wymagania sprzętowe Killing Floor 2:

Procesor: Core 2 Duo E8200 2.66GHz lub Phenom II X2 545
Karta graficzna: GeForce GTS 250 lub Radeon HD 4830
RAM: 3GB
System operacyjny: Win7 64

Rekomendowne wymagania sprzętowe Killing Floor 2

Procesor: Core 2 Quad Q9550 2.83GHz lub Phenom II X4 955
Karta graficzna: GeForce GTX 560 or Radeon HD 6950
RAM: 4GB
System operacyjny: Win7 64

Jeśli zaś chodzi o Killing Floor 2: Digital Deluxe, to wydanie to będzie kosztować 10 Euro więcej od standardowej wersj. W paczce, poza samą grą, znajdziecie też pakiet dodatków cyfrowych: postać DJ Scully, z unikalnym wyglądem i głosem, trzy przedmioty kosmetyczne, a także cyfrowy artbook i ścieżkę dźwiękową. Wszystkie te dodatki mają też być dostępne do kupienia po premierze gry.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty