Do premiery Final Fantasy Type-0 HD zostało jeszcze kilka dni. Produkcja ta pojawi się na polskim rynku 20 marca, jednak niektórzy szczęśliwcy już mieli okazję zapoznać się z tym tytułem. Wcześniej pisałem o ocenach, jakie gra zdobyła w prasie, a teraz mam dla Was nieco innego newsa. W internecie pojawiło się nagranie, które pojawia się po końcowych napisach w grze.

Uwaga, zamieszczony poniżej filmik jest OGROMNYM spoilerem. Oglądacie na własną odpowiedzialność, bowiem może to zepsuć Wam przyjemność z gry. Teraz, gdy formalności mamy już za sobą mogę przejść do rzeczy. Po ukończeniu gry i przebrnięciu przez napisy końcowe, oczom graczy ukazywana jest taka oto cutscenka.

Wygląda świetnie i klimatycznie, ale ciekawsze wydaję się być jej przesłanie. Prawdopodobnie można uznać to za delikatny teaser kolejnej odsłony (pod)serii Final Fantasy Type-X. Pomyślcie sami – wszystko pasuje. Najpierw dość nagłe ogłoszenie remasteru HD gry sprzed 4 lat, a teraz TAKIE zakończenie.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty