Mamy dla Was świetną wiadomość – na Origin pojawiła się kolejna gra za darmo. Po raz kolejny zdecydowano się na udostępnienie klasycznej produkcji. Wybór padł na grę Ultima 8, wydaną w roku 1994. Jest to typowy przedstawiciel gatunku gier RPG, także szykujcie się na wiele godzin wciągającej i staroszkolnej zabawy.

W grze wcielamy się w Avatara, bohatera, który trafia do świata o nazwie Pagan. Zdaniem gracza jest pokonanie potężnych Tytanów i powrócenie do ojczyzny Avatara – Britanni. Niestety, gra kiepsko zniosła próbę czasu. Oprawa graficzna jest już zdecydowanie przestarzała, a niektóre napisy mogą być nieczytelne na większych ekranach.

Mimo tego warto zapoznać się z Ultima 8. Gra jest dostępna za darmo, nie zajmuje wiele miejsca na dysku twardym, także warto dać jej szansę. Może akurat przypadnie Wam do gustu!

Ultima 8 za darmo znajdziecie tutaj.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty