Firma Techland ogłosiła, że kolejne, drugie już DLC do Dying Light trafi do graczy 10 marca. Dodatek ten nazywa się Ultimate Survival Bundle i zawiera pakiet dodatkowych przedmiotów – trzech strojów (ninja, special agent i urban explorer) oraz cztery plany do wytworzenia nowych przedmiotów. Nie znajdziecie tu jednak dodatkowych misji, ani innych fabularnych wstawek. DLC dostępne będzie dla posiadaczy przepustki sezonowej i do kupienia osobno.

W tym samym dniu pojawi się także darmowa aktualizacja, dla wszystkich posiadaczy Dying Light. Wprowadzi ona nowy poziom trudności, oferujący znacznie trudniejsze wyzwanie. Oprócz tego doda on także nową kategorię broni, a także więcej strojów i wyposażenia. Miło, że developerzy pamiętają o wszystkich, a nie tylko posiadaczach season passa.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty