Na amerykańskim PS Blogu pojawiło się dziś bardzo ciekawe video, na którym zaprezentowano unboxing kolekcjonerki The Order 1886. W środku sporych rozmiarów pudełka znajdziecie między innymi figurkę Gallahada pod ostrzałem (mierzącą około 16 cm), steelbook i zestaw naklejek. Oprócz tego, przyjemnym dodatkiem jest również mały pakiet DLC, wśród których znajdziecie przede wszystkim różne kostiumy dla głównego bohatera. Jeśli sami chcecie zobaczyć jak to wszystko wygląda, to zapraszam do zapoznania się z poniższym nagraniem.
Niestety, jest też gorsza wiadomość – powyższa edycja kolekcjonerska przeznaczona jest jedynie na rynek amerykański. W Polsce dostaniemy nieco inny zestaw, gdzie figurkę zastąpiono wisiorem w kształcie fiolki z Czarną Wodą – substancja, która spowalnia starzenie się wśród członków tytułowego Zakonu. Prawdopodobnie jednak, kolekcjonerka z USA trafi do sprzedaży w Polsce – jeśli nie w sklepach, to przez pośredników. Zawsze pozostaje też możliwość ściągnięcia jej zza oceanu, chociaż ceny takiego przedsięwzięcia mogą być  spore.

Kolekcjonerka The Order 1886 dostępna w Polsce wygląda tak:
the-order-1886-europe-collectros-edition-contentJeśli spodobał Wam się ten zestaw, to możecie go zamówić np. w RTV Euro AGD, gdzie wyceniono je na 349 zł.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty