Bloodborne to dla wielu pierwszy system-seller PlayStation 4. Trzeba przyznać, że gra faktycznie zapowiada się świetnie. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na jej zakup, to może przekona Was ten materiał. Ekipa z PlayStation Access dorwała już edycję kolekcjonerską gry i wykonała jej unboxing.

Rozpakowaniu ulega Nightmare Edition, a więc najbardziej bogate wydanie Bloodborne. W środku, poza grą, znajdziecie szereg fizycznych i cyfrowych dodatków. Poza dość standardowym steelbookiem i artbookiem znajdziecie tu także dzwonek, pióro i czerwony tusz. Całość zamknięto w kolekcjonerskie pudełko, przypominające książki.

Jako bonus zaprezentowano rozpakowywanie edycji limitowanej Bloodborne, zawierającej grę w steelbooku, artbook i cyfrową ścieżkę dźwiękową.


Premiera Bloodborne, tylko na PS4, już 27 marca.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty