Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon dopiero w maju, ale już teraz niektórzy mieli okazję zapoznać się z edycją kolekcjonerską tej produkcji. Jedną z takich osób jest Larry Hryb z firmy Microsoft, znany w sieci jako Major Nelson. Opublikował on dziś unboxing tej kolekcjonerki i trzeba przyznać, że na nagraniu prezentuje się ona jeszcze bardziej imponująco niż na zdjęciach. W środku znajdziecie naprawdę sporo dobra!

Edycję kolekcjonerską Wiedźmin 3: Dziki Gon zapowiedziano w ubiegłym roku i cały nakład wyprzedał się w zaledwie dwa dni. W środku, poza samą grą, znajdziecie kapitalną figurkę Geralta walczącego z gryfem. Poza tym w pudełku jest też medalion, mapa, piękny artbook i steelbook. Posiadacze konsoli Xbox One dodatkowo otrzymają dwa bonusy – mapę wykonaną na płótnie oraz dwie talie do gry karcianej „Gwint”.

Poniższy unboxing edycji kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon pozwoli Wam na zobaczenie wszystkich elementów zestawu z bliska. Niestety, na swoje egzemplarze musicie poczekać jeszcze nieco ponad dwa miesiące – oczywiście jeśli udało Wam się zarezerwować jedną kopię.

Premiera gry odbędzie się 19 maja tego roku.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty