Pierwsza część Killing Floor była przyzwoitą, kooperacyjną strzelanką. Wszystko wskazuje jednak na to, że dwójka odniesie większy sukces. Gra zapowiada się niesamowicie, a twórcy stopniowo podsycają napięcie, poprzez kolejne materiały z gry. Dziś do internetu trafił kolejny materiał, tym razem skupiający się na dwóch aspektach Killing Floor 2: broni i umiejętnościach.

W Killing Floor 2 nie zabraknie typowych narzędzi mordu, czyli wszelkiej maści karabinów, strzelb oraz pistoletów. Pojawi się także broń biała, a wśród niej miecze, noże, topory i tym podobne elementy wyposażenia. Developerzy obiecują przywiązanie dużej uwagi do „feelingu” broni, co daje nadzieje na ciekawie zrealizowany i realistyczny system walki. W grze pojawi się też możliwość rozwoju postaci, powiązana jak zwykle ze zdobywaniem doświadczenia podczas gry.

Premiera Killing Floor 2 jeszcze w tym roku (o ile obędzie się bez opóźnień) na PC i PlayStation 4.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty