Eventy w DOTA 2 są nietypowe, bowiem wprowadzają całkiem sporo darmowej zawartości, do gry, która również dostępna jest bezpłatnie. Tym razem na graczy po raz kolejny czeka wydarzenie o nazwie New Bloom. To jednak nie koniec niespodzianek, bowiem opublikowany komiks i zwiastun sugeruje coś więcej… Wygląda na to, że dostaniemy nowy przedmiot oraz…zupełnie nowego bohatera, znanego fanom klasycznej DOTY.

Mowa oczywiście o Winter Wyvern, potężnym lodowym smoku, należącym do kategorii support, czyli wsparcia. I tutaj ciekawostka – o ile w oryginale heros ten był płci męskiej, o tyle w DOTA 2 czeka go operacja zmiany płci… Poza tym zarówno komiks, jak i zwiastun wydaję się zapowiadać nowy przedmiot z kategorii Arcana dla Winter Maiden, a mianowicie pelerynę. Póki co nie wiadomo jednak ile taki przedmiot będzie kosztował, sądzę jednak, że poznanie tej informacji to tylko kwestia kilku dni.

Największą tajemnicą jest jednak Year Beast, czyli potwór z którym walczyliśmy podczas zeszłorocznego New Bloom w DOTA 2. Tym razem wygląda na to, że bestia stanie się naszym sojusznikiem. Jak więc będzie wyglądał sam event? Czy będziemy toczyć starcia z Zimowym Żmijem?

Komiks znajdziecie w tym miejscu. Natomiast zwiastun załączam poniżej.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty