Broken Age odniosło ogromny sukces w serwisie Kickstarter. Pomysł na grę zebrał prawie 3,5 miliona dolarów, jednak jak się okazało, kwota ta była niewystarczająca. Za te pieniądze developerom udało się zrealizować jedynie połowę gry. Powstanie drugiego aktu stało się możliwe dopiero po pewnym czasie, dzięki pieniądzom zarobionym na sprzedaży pierwszej części.

Twórcy dość długo milczeli na temat drugiego aktu i dopiero dziś pojawiło się w tej sprawie oficjalne info. Druga część Broken Age zadebiutuje 29 kwietnia i będzie dostępna bez dodatkowych opłat dla posiadaczy pierwszego aktu. Dodatkowo, tego samego dnia gra trafi na platformy Sony – PlayStation 4 oraz PlayStation Vita. Produkcja będzie wspierać system cross-buy, czyli wystarczy kupić ją na jeden ze sprzętów, aby bezpłatnie otrzymać także drugą wersję.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty