Około dwa tygodnie temu na rynek trafiło fabularne DLC do The Evil Within, skupiające się na Juli Kidman. Za niecały miesiąc gracze otrzymają dalszy rozdział tej historii. Rozszerzenie o nazwie The Consequence będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń, jakie miały miejsce w poprzednim dodaktu. Po raz kolejny wcielimy się w partnerkę bohatera z podstawowej wersji gry.

To DLC do The Evil Within trafi na rynek 21 kwietnia, początkowo na trzy platformy – PC, Xbox 360 oraz Xbox One. Dzień później możliwość pobrania dodatku otrzymają posiadacze konsol PlayStation 3 i PlayStation 4. Rozszerzenie będzie dostępne w dość standardowej cenie 10 Euro. Oczywiście, posiadacze przepustki sezonowej będą mogli pobrać The Consequence bez dodatkowych opłat.

Opublikowano też teaser, który standardowo nie zdradza prawie nic. 🙂

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty