Wydane w ubiegłym roku Watch Dogs podzieliło społeczność. Dla części z nich był to całkiem przyzwoity tytuł, stanowiący miłą alternatywę dla serii Grand Theft Auto. Inni uznali, że Ubisoft oszukał graczy, wypuszczając na rynek zupełnie inną produkcję, niż zaprezentowano wcześniej. Sprzedaż jednak na tym nie ucierpiała, a gra odniosła sukces.

Biorąc pod uwagę stosunek Ubisoftu do sequeli, można było przypuszczać, że i Watch Dogs doczeka się kontynuacji. Kilka miesięcy temu, jeden z pracowników studia stwierdził, że WD ma wszelkie predyspozycje do tego, aby stać się kolejną serią. Dziś, spostrzegawczy internauci dojrzeli bardzo ciekawą informację na profilu Linkedin Juliena Risse, jednego z developerów. Wynika z niej jasno, że pracuje on nad Watch Dogs 2.

Informacja ta bardzo szybko zniknęła z sieci, jednak bez problemu można znaleźć zrzuty ekranu, na którym ją zapisano.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty