Jeśli zwracacie w grach uwagę na wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, to powinna zainteresować Was ciekawostka dotycząca gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jak ujawnili developerzy, broda głównego bohatera, Geralta, będzie…rosnąć. Wraz z upływem czasu gry, zarost będzie stawał się coraz dłuższy. Podobno ostatnie stadium to całkiem obfita broda.

Taka „mechanika” to nowość w grach. Do tej pory możliwe było wybieranie fryzury i zarostu na początku przygody w niektórych produkcjach, przy kreacji postaci. Niektóre gry, jak np. GTA V pozwalały też na zmianę uczesania i brody w trakcie gry, poprzez odwiedzanie salonów fryzjerskich. Dynamicznie rosnąca broda pojawia się po raz pierwszy właśnie w Wiedźmin 3: Dziki Gon, no nie licząc może Wilsona z niezależnego Don’t Starve.

Brodę Geralta będzie można skrócić poprzez wizytę u golibrody. Można też skorzystać z alternatywnego zarostu, dołączanego w darmowym DLC – spowoduje o zahamowanie wzrostu brody.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty