Prace nad grą Wiedźmin 3: Dziki Gon zajęły developerom sporo czasu. Gra doczekała się dwóch, dość poważnych opóźnień. Na szczęście, wygląda na to, że data premiery ustalona na 19 maja nie zostanie już przesunięta. Jak donosi studio CD Projekt Red, gra została ukończona i trafiła do tłoczni!

Przy okazji, jeśli zamówiliście edycję kolekcjonerską gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, to powinniście otrzymać maila ze szczegółami na temat finalizacji zamówienia. Zapłacić za grę możecie do 27 kwietnia – jeśli do tego czasu nie dokonacie wpłaty, to Wasze zamówienie przepadnie i trafi do jednej z osób znajdujących się na liście rezerwowej. Jeśli zależy Wam na czasie, to polecam skorzystanie z dostawy do Paczkomatów InPost, wtedy możecie liczyć na odebranie gry zaraz po północy. Inne opcje wysyłki to przesyłka kurierska lub odbiór w jednym z punktów Ruchu.

Pozostaje jeszcze pytanie, jaka przyszłość czeka studio CD Projekt RED. Wiemy o dwóch rozszerzaniach do Dzikiego Gonu, a także o pracach nad Cyberpunk 2077. Co dalej? Cóż, pożyjemy – zobaczymy.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty