W ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularną praktyką stało się dodawanie wybranych gier do pewnych kart graficznych. Tego typu promocją objęte było między innymi Saints Row IV, Thief, Watch Dogs oraz Assassin’s Creed IV: Black Flag. Już wkrótce podobny los spotka jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, a zarazem polski tytuł. Jako darmowy bonus do kart graficznych dodany zostanie….Wiedźmin 3: Dziki Gon!

Oczywiście, w tym wszystkim jest jeden drobny haczyk. Wiedźmin 3: Dziki Gon nie zostanie dołączony do tanich, budżetowych kart graficznych, ale do tych z wyższej półki. Nadchodząca gra CDP Red dołączona będzie do następujących modeli: GTX 960, GTX 970 i GTX 980 oraz do laptopów z ich mobilnymi odpowiednikami. Oczywiście warto pamiętać, ze oferta dotyczy jedynie wybranych sklepów – przed zakupem warto się upewnić, czy dostaniemy w gratisie ten tytuł.

Promocja potrwa do końca maja tego roku lub do wyczerpania zapasów. Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon przewidziana jest na 19 maja tego roku.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty