System tokenów do World of Warcraft to świetna szansa na przywrócenie do gry sporej ilości graczy. Sam zastanawiam się nad powrotem, bo o ile wydawać pieniędzy na grę już nie zamierzam, o tyle poświęcenie wirtualnych funduszy to inna sprawa… Tokeny zadebiutowały niespełna dwa tygodnie temu w Stanach Zjednoczonych, gdzie spotkały się z dość dużym zainteresowaniem. Jutro zaś pojawią się na serwerach europejskich.

Ich działanie nie zostanie w żaden sposób zmienione, zmianom ulegną jednak ceny. Tokeny kupimy za 20 Euro, a więc nieco ponad 80 zł. Ich domyślna cena w Domu Aukcyjnym w World of Warcraft wyniesie 35 tyś. sztuk złota, czyli o 5 tysięcy więcej niż w USA. Można jednak przypuszczać, że cena szybko spadnie, tak jak miało to miejsce w Ameryce.

Usługa ma być dostępna już jutro, czyli 21 kwietnia, od godziny 17:00.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty

2 komentarze

  1. Grzegorz Gustaw Jankowski

    No to przerąbane… Pora farmić kości dinozaurów i opylać masowo na AH..

    • Shav

      Ja już czekam, 140k golda na koncie, także na kilka miesięcy starczy, zwłaszcza jak ceny spadną tak jak w US. 😀